toshiba servisi

Toshiba Led Tv Servisi

Toshiba tv servisi olarak tüm izmir bölgesinde siz değerli tüketicilerimize aynı gün tv arıza servisi sunmaktayız.

TOSHİBA TEKNİK SERVİSİ

Toshiba Led Tv Lcd Servisi

0850 304 83 20

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı led-tv-servisi-izmir-3.jpg

Toshiba Teknik servis olarak hizmet veren firmamız izmir’in bütün semtlerine Toshiba Servis hizmetini götürmektedir. izmir teknik servis 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne Elektronikte öncülük yapan bir çok markaya yetkili servis hizmeti vermiştir.Uzman ve alanında profesyonel kodromuzla müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.%100 Orjinal parça kullanımı, ücretsiz adresten cihaz alımı ve onarımın sonunda adrese ücretsiz teslimat, 1-3 gün gibi hızlı bir onarım süresi,

Toshiba Servisi olarak Toshiba televizyon Toshiba plazma Toshiba lcd Toshiba led Toshiba oled Toshiba ultra led Toshiba kavisli Toshiba lcd Toshiba kumanda Toshiba sihirli kumanda Toshiba magıc kumanda Toshiba tv tamir Toshiba montaj Toshiba kurulum gibi Samsung markasının bütün ürün guruplarında yardım ve çözüm merkezi olarak hizmet göstermektedir.

Toshiba Servisi Bozuk kırık sıvı temasına maruz kalmış lcd led oled ultra led kavisli hd plazma tv ürünlerinizin tamir onarım ve montaj hizmetini yapar.

Toshiba Servisi piyasada tamiri mümkün olmayan lcd led oled kavisli tv ekranlarında oluşan arızaların bir çoğunda onarım başarısı sağlamıştır.

lcd tv servisi led tv servisi tv servisi